Wakacje z EDISONEM

Wakacje z Edisonem są letnimi zajęciami edukacyjno-integracyjnymi prowadzonymi przez naszą szkołę od początku istnienia. Program zajęć dostosowany jest do dzieci w wieku 6-15 lat. Podczas wakacyjnych zajęć kładziemy nacisk na rozwijanie kreatywności poprzez gry manualne oraz intelektualne, poszerzanie wiedzy i szeroko rozumianą integrację dzieci. Każdy rodzaj aktywności nosi znamiona zabawy i jest dla dzieci wielką frajdą. Nie boimy się aktywności na zewnątrz – w minionych latach finałem każdego tematycznego tygodnia była wycieczka.

 

Tegoroczne wakacje, podobnie jak wakacje w 2020 roku, organizowane są zgodnie z reżimem sanitarnym. Wszelkie decyzje organizacyjne odnośnie wycieczek uzależniamy zatem od odgórnych zasad i wytycznych narzuconych szkołom przez sanepid.

Pięć powodów, dla których warto zapisać dziecko na zajęcia wakacyjne w naszej szkole. To proste!

  • Zajęcia wakacyjne realizowane są w postaci tygodniowych bloków tematycznych. Każdy tydzień posiada motyw przewodni, wedle którego programowane są zajęcia.

  • Elementy dydaktyczne funkcjonują w postaci zabaw aranżowanych, aktywizujących metod i form pracy, zabaw doświadczalnych, przekładu intersemiotycznego i innych.

  • Program zajęć uwzględnia rytm dnia i predyspozycje dziecka – zaplanowany jest czas wolny, pora posiłku i relaksu.

  • Zajęcia rozpoczynają się od godziny 9:00 i trwają do godziny 14:00.

  • Szkoła sprawuje opiekę w wakacje od godziny 7:00 do godziny 17:00.

 

 

 

O szczegółach i warunkach zapisu dziecka na

Wakacje z EDISONEM

dowiedzą się Państwo w sekretariacie szkolnym

lub pod numerem telefonu 733-031-913.

 

 

Tak się bawiliśmy!

2021:

 

 

2022: