Oferta

 

Jak dołączyć do grona Rodziny Edisona? To proste!

 • Zgłoś się do nas. Możesz skontaktować się z sekretariatem pod numerem 733 031 913 (poniedziałek i   środa w godzinach 8:00-16:00 oraz wtorek, czwartek i piątek – 7:30 – 15:30) lub odwiedzić nas w siedzibie szkoły, przy ulicy Grunwaldzkiej 101 w Trzebini. Każdy dzień w naszej szkole jest dniem otwartym, czyli okazją do podejrzenia życia szkoły.
 • Wypełnij kwestionariuszKażdy uczeń jest traktowany indywidualnie – poznając jego potrzeby będziemy mogli zapewnić mu odpowiednią opiekę.
 • Zapisz swoje dziecko. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie dylematy.
 • Dokonaj jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.
 • Nie martw się formalnościami. Zrobimy to za Ciebie!

Oferta podstawowa.

Co oferujemy w ramach czesnego? 

 • Rozszerzony program nauczania języka angielskiego przy użyciu nowoczesnych metod nauczania języków obcych: CLIL, CALL, WebQuest, Flipped Classroom:

klasy I-III – 4 godziny języka angielskiego tygodniowo,

klasy IV-VIII – 5 godzin języka angielskiego tygodniowo.

Wieczorne korepetycje nie będą konieczne.

 • Język niemiecki, jako drugi język obcy prowadzony już od początku edukacji.

klasy I-III – 1 godzina języka niemieckiego tygodniowo,

klasy IV-VIII – 2 godziny języka niemieckiego tygodniowo.

 • Niewielka liczebność klas (nie więcej niż 18 osób).

Umożliwia niestandardowe metody nauczania i co najważniejsze – bezpośredni kontakt z uczniem. Oprócz realizacji podstawy programowej zalecanej przez MEN, propagujemy autorskie programy nauczania z użyciem nowoczesnych technologii. Budzimy szkołę.

 • Dwie godziny basenu w ramach lekcji wychowania fizycznego.

To przyjemna i niezwykle dobroczynna dla zdrowia alternatywa dla tradycyjnej sali gimnastycznej.

 • Zajęcia dodatkowe i koła zainteresowań. Rozwijamy zdolności i odkrywamy predyspozycje dzieci.

klasy I-III – warsztaty kulinarne „Kulinarni Odkrywcy”, arteterapia, zajęcia ekologiczne.

klasy IV-VIII – zajęcia teatralne, koło montażowo-filmowe, zajęcia doskonalące umiejętności, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, rewalidacyjne.

 • Opieka pedagoga i logopedy 

Opieka psychologiczno-pedagogiczna w naszym ujęciu, to przede wszystkim obecność wśród dzieci, motywowanie i pokazywanie sposobów na rozwiązywanie problemów, ale także udział w ciekawych projektach, warsztatach i programach profilaktycznych oraz zajęciach interaktywnych.

 • Mediator szkolny i trening umiejętności społecznych

Zadaniem bezstronnego mediatora szkolnego jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do budowania wzajemnych relacji rówieśniczych. Nieoceniony w tym procesie jest trening umiejętności społecznych. Konflikt rówieśniczy nie jest etykietowany, postrzegamy go jako pewien problem, który należy rozwiązać.

 • Terapia integracji sensorycznej (terapia SI, terapia zaburzeń przetwarzania sensorycznego)

Profesjonalna i przystosowana do zajęć SI, Sala Doświadczania Świata służy nie tylko dzieciom ze wskazaniami do terapii. Korzystają z niej wszyscy uczniowie naszej szkoły pod opieką profesjonalisty.

 • Opieka przez cały rok kalendarzowy. 

Podczas wakacji prowadzone są „Wakacje z EDISONEM” czyli różnorodne zajęcia tematyczne takie jak „W pięć dni dookoła świata”, „Żyj aktywnie i zdrowo”, „Językowe wygibasy”. Ponadto bierzemy udział w ciekawych projektach i co tydzień jeździmy na wycieczki.

Oferta dodatkowa

Możemy więcej!

Grunt to pozytywna energia!

 • Dodatkowo płatne zajęcia, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i sympatią dzieci.

Robotyka. Uczy budować i programować roboty. Zajęcia łączą w sobie elementy informatyki, cybernetyki, mechaniki i automatyki, czyli wszystko to, o czym marzą mali inżynierowie.

Mali Odkrywcy. Fizyka i chemia w niezwykle ciekawym oraz praktycznym ujęciu, innymi słowy – poznawanie świata metodą doświadczalną.

Szachy. Nie bez powodu nazywane królewską grą. Szachy uczą myślenia strategicznego, planowania, dyscypliny i przede wszystkim cierpliwości. 

 • Własny transport szkolny

Oferta transportu szkolnego jest dodatkową usługą, którą oferuje nasza szkoła. Bus dowozi dzieci do szkoły i rozwozi po zakończonych lekcjach na przystanki zlokalizowane w centralnych punktach Trzebini, Chrzanowa i Jaworzna.

Warunkiem korzystania z EDIBusa jest złożenie deklaracji w sekretariacie szkoły. Bus służy naszym uczniom także jako środek transportu na zajęcia basenowe, a w czasie rekreacyjnym towarzyszy podczas wycieczek szkolnych i wyjść do kina czy teatru.

 

 

 

Wszystkie zajęcia fakultatywne prowadzone są na terenie szkoły, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas i energię a dzieci zyskują ciekawą alternatywę dla świetlicy. Harmonogram zajęć dopasowany jest do planu lekcji, tak by każde dziecko mogło uczestniczyć w dodatkowych zajęciach.

 

 

Szczegółowe warunki precyzuje umowa o świadczeniu usług na rok bieżący.