Nasi uzdolnieni

Julia – zawodowa golfistka

Średnio w sezonie rozgrywek przechodzi po polach golfowych ponad 300 km i wbija 21 550 piłek. Julia zaczęła trenować grę w golfa w wieku 7 lat, dziś jest mistrzynią Polski w kategorii młodziczek i golfistką kadry narodowej Polskiego Związku Golfa. Jej wysiłki zostały docenione i uhonorowane, Julia otrzymała stypendium Burmistrza Miasta Trzebini oraz stypendium Marszałka Województwa Małopolskiego. Nasza Julka fascynuje się Formułą 1, lubi koszykówkę i uwielbia jeździć na snowboardzie. 

 

Amelia – intelektualistka z charyzmą i energią by zmieniać świat

Amelia od 7 lat uczęszcza na Małopolski Uniwersytet dla Dzieci, gdzie pogłębia swoją wiedzę i realizuje się naukowo jako młody student. Dziewczyna z dumą prezentuje swój dorobek naukowy, na który składają się już aż trzy prace dyplomowe o różnorodnej tematyce. Amelia  opublikowała pracę z zakresu ochrony środowiska, wzięła pod lupę brytyjskiego matematyka i kryptologa Alana Turninga a także analizowała historię wybuchu w elektrowni w Czarnobylu. Dwa ostanie dzieła zostały wybrane do odczytu młodych naukowców i zaprezentowane przed publicznością. Praca dyplomowa Amelki o Czarnobylu została doceniona i nagrodzona – naszą uczennicę zaproszono do trójmiasta na Gdynia E(x)plory Week- największe w Polsce wydarzenie promujące naukę i nowoczesne technologie.

Alicja – jeździec z ambicjami

Alicja od czterech lat trenuje jeździectwo sportowe. Konie są jej wielką pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu. W sezonie letnim Ala będzie walczyła o brązową odznaką jeździecką (BOJ) Polskiego Związku Jeździeckiego – to pierwszy szczebel w karierze do sportowego jeździectwa uprawniający do startów w zawodach jeździeckich. Prywatnie Alicja jest pełną energii dziewczyną o zdecydowanym charakterze i charyzmie, w roku szkolnym 2020-2021 pełniła obowiązki przewodniczącej szkoły.

Maksymilian – talent aktorski na miarę Oscara i sportowy duch rywalizacji

Maks artystyczną duszę, talent aktorski i miłość do teatru odziedziczył po rodzicach, którzy od najmłodszych lat dbali o to, by pielęgnować jego zainteresowania. Maksymilian występuje na deskach polskich teatrów, uczestniczy w warsztatach teatralnych prowadzonych przez profesjonalistów. Spektakl dziecięcy „Piraci”, w którym nasz uczeń grał jedną z głównych ról, został laureatem GRAND PRIX XIII SPOTKAŃ MISTRZÓW TEATRU na 17 Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie oraz zajął I. miejsce podczas VI Rybnickiego Dziecięcego Festiwalu Teatralnego. Maksymilian startuje także w zawodach pływackich m.in Zawodach o Puchar Solnego Miasta oraz Mistrzostwach Śląska w pływaniu.

Zuza – jeździec z talentem aktorskim

Zuzanna trenuje jeździectwo sportowe od niespełna czterech lat. Konie są jej wielką pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu. W sezonie letnim Zuza będzie walczyła o brązową odznaką jeździecką (BOJ) Polskiego Związku Jeździeckiego – to pierwszy szczebel w karierze do sportowego jeździectwa uprawniający do startów w zawodach jeździeckich. Zuzia czynnie uczestniczy także w zajęciach teatralnych, ma na swoim koncie główne role w spektaklach pt. „Ahoj Piraci” oraz „Impreza u Czarownicy” gdzie jej talent komediowy zbierał liczne owacje.