Rodzic pracujący

Drodzy Rodzice,

Wiemy, jakim wyzwaniem bywa połączenie pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem w wieku szkolnym – zadbanie o opiekę po lekcjach i zajęcia dodatkowe po to, by dziecko mogło się rozwijać. Dlatego też, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców pracujących. My rodzice musimy tworzyć drużynę.

 


Wydłużony czas pracy szkoły

Nasza szkoła pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 6:30 do 17:30. Opiekę nad dziećmi zarówno przed, jak i po lekcjach sprawują nauczyciele. Dzieci uczestniczą w zajęciach świetlicowych, mogą spędzać czas z rówieśnikami oraz odrabiać lekcje. Obecność nauczyciela gwarantuje pomoc w przypadku trudności z zadaniem domowym.

 

 

 


Zajęcia dodatkowe na miejscu

Oferujemy różnego rodzaju zajęcia dodatkowe na terenie szkoły. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w kółkach zainteresowań takich, jak zajęcia ekologiczne „Z ekologią za pan brat”, warsztaty kulinarne „Kulinarni Odkrywcy”, arteterapia. Ale to nie wszystko, proponujemy także szachy oraz robotykę. Wszystkie zajęcia dodatkowe są dopasowane do planu i odbywają się po lekcjach. 

 


Wakacje i ferie z „EDISONEM” w ramach czesnego

Szkoła pracuje cały rok. W wakacje i ferie organizujemy półkolonie i zajęcia tematyczne. Ponadto bierzemy udział w ciekawych projektach i co tydzień jeździmy na wycieczki. Wakacyjne zajęcia są skomponowane w taki sposób, by dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu, doskonaliły swoje umiejętności artystyczne i co najważniejsze – nie miały czasu na nudę.