Absolwenci 2023

Rok 2022/2023 z pewnością był pełen niespodzianek i niezapomnianych wydarzeń. Po poprzednich latach, w których mierzyliśmy się z pandemią oraz nauką zdalną, integracja na żywo umocniła nasze więzi. W trakcie naszej wspólnej przygody klasa wzbogaciła się o nowych uczniów, którzy szybko zaaklimatyzowali się w nowym otoczeniu.

Jako stosunkowo spora klasa każdy z nas miewał inne zdanie w niektórych kwestiach, jednak potrafiliśmy się dogadać. Wyróżnialiśmy się również uzdolnieniami w wielu rozmaitych dziedzinach. Wszystkich z nas cechowała wyjątkowość, a często też pomysłowość. W obecnym roku zajęliśmy wysokie miejsca w dwóch zawodach strzeleckich (zdobyliśmy nawet puchary!), a także innych konkursach. Naszym symbolem stał się Gustaw – koala towarzysząca nam na co dzień, która w wielu względach nas odwzorowywała… 😉

Wszystkie lata spędzone razem były pewnego rodzaju podróżą, która powoli prowadziła nas ku dorosłości. Popełnialiśmy błędy, zdobywaliśmy osiągnięcia i wiedzę, pomagaliśmy sobie w wielu sytuacjach (tych dobrych i złych) oraz stworzyliśmy wiele wspomnień, które pozostaną z nami na długi czas.

Oto my, absolwenci roku szkolnego 2022/2023, znani również jako „Koale”, wraz z dyrekcją i wychowawcą. Będziemy pamiętać siebie oraz nasze przeżycia, które nas ukształtowały i uczyniły bogatszymi o nowe doświadczenia.