Absolwenci 2021

„Umysł nie jest naczyniem do napełnienia, ale ogniem, który należy rozpalić”.

– Plutarch

Jaki był rok szkolny 2020/2021? Zdecydowanie pełen wyzwań i przygód. Zaczęliśmy od zmian, nowych twarzy zarówno w klasie, jak i na szkolnym korytarzu. Szybko zintegrowaliśmy się z nową koleżanką i złapaliśmy kontakt z nauczycielami, którzy dołączyli do zespołu EDISONa. A jacy byliśmy jako klasa?

Może nie byliśmy aniołami, ale potrafiliśmy się zdyscyplinować. Czasami naszym mottem było „Nie chcę mi się!”, ale mimo to, dało się z nami współpracować. Wynikami Egzaminu Ósmoklasisty pokazaliśmy, że potrafimy naprawdę wiele! Daliśmy się poznać jako klasa żywiołowa, wesoła, ale także ambitna. Każdy z nas, z odmiennym charakterem, dokładał cegiełki budujące nas jako klasę – zespół może nie do końca zgodny, ale zdecydowanie – zgrany. Przygotowany przez nas Escape Room, będący wariacją na temat „Biurokratycznej Pułapki” zapewne zapadł w pamięć uczestnikom. Nam pokazał, że wspólnie możemy się świetnie bawić, a przede wszystkim współpracować.

Większość czasu, w naszej ostatniej klasie, spędziliśmy na edukacji zdalnej. A mimo to nie zatraciliśmy naszych więzi i zbudowanych relacji. Wraz z wychowawcą daliśmy początek tradycji ognisk pod malowniczą skałką ze Słoniem w nazwie 🙂

Oto my, absolwenci 2021 roku – „Misie”, a także nasz wychowawca, prowadzący nas przez ostatni rok w murach EDISONa.