Konkurs fotograficzny „Zrób zdjęcie przyjaźni”

Z okazji Dnia Dziecka, Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z całego kraju.

Zadaniem uczniów jest zrobienie zdjęcia przedstawiającego przyjaźń – wspólne chwile z przyjaciółmi, rodzeństwem czy też zwierzęciem w dowolnym miejscu o dowolnym czasie. 🙂

Zdjęcie musi zostać wysłane do dnia 26 maja 2023r. przez rodziców/opiekunów prawnych wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia oraz imieniem i nazwiskiem autora z informacją o kategorii wiekowej.

 

WAŻNE

„Fotografia może być wykonana aparatem, tabletem lub smartfonem, można wysłać tylko 1 sztukę, a przesłany plik może mieć nie więcej niż 10 MB. Dopuszczone formaty pliku to JPG oraz PNG. Plik musi być oryginalny, organizatorzy dopuszczają niewielkie przeróbki cyfrowe polegające na korekcie kolorystyki, kontrastu czy ostrości, a także drobnym retuszu”

Wszystkie równie ważne informacje dotyczące nagród i konkursu wraz z załącznikami zawierającymi formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdują na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie:

klik

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Pssst!

Nie zapomnijcie podesłać waszego konkursowego zdjęcia również i nam! Chętnie opublikujemy wasze konkursowe zdjęcia – w końcu przyjaźń to ważna wartość w życiu człowieka – warto się nią dzielić 🙂

Prace konkursowe prosimy wysyłać także (poza organizatorem konkursu) na e-mail: agnieszka.walczyk.wa@gmail.com.