Zbiórka elektroodpadów

   ♻️ UWAGA ♻️

 

Nasza szkoła jako 1 z 6 bierze udział w konkursie „Dzieci zbierają elektrośmieci” organizowanym przez UnimetalRecycling.
Głównym celem zbiórki i konkursu jest propagowanie wśród dzieci dobrych nawyków w zakresie postępowania że zużytymi bateriami oraz innymi drobnymi elektrośmieciami.
? Do wygrania są vouchery pieniężne na pomoce naukowe dla szkoły. Zapraszamy wszystkich do udziału i przynoszenia elektrośmieci. 
 
Zbiórce podlegają:
✅ baterie: zużyte baterie oraz akumulatory przenośne, używane w telefonach, elektronarzędziach, zabawkach, pilotach, zegarkach, baterie jednoogniowe typu AA,AAA, R20, guzikowe i inne, które bez problemu można przynieść ręcznie i które były przeznaczone do używania w gospodarstwach domowych.
✅ drobne elektrośmieci – w tym: tostery, wagi, laptop, klawiatury, myszki komputerowe, słuchawki, drukarki, telefony, kamery, odbiorniki radiowe, wiertarki i inne elektronarzędzia, gry video, drony, suszarki, sprzęt sportowy i muzyczny, sprzęt oświetleniowy, a także inne urządzenie, które do działania potrzebuje prądu z gniazdka lub baterii itp.
 
❌UWAGA!
Zbiórce podlega sprzęt kompletny, niezdemontowany.