Świętujemy Dzień Olimpijczyka

Świętujemy Dzień Olimpijczyka ⚽️
Dzisiejsze zajęcia wychowania fizycznego poświęcone były Igrzyskom Olimpijskim – jednym z największych i najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie.
Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej prezentacji, w której omówiono historię Igrzysk oraz ich znaczenie dla sportu i kultury. Następnie, uczniowie zostali podzieleni na grupy i otrzymali specjalne zadania polegające m.in. na przeniesieniu „ognia olimpijskiego”, pomalowaniu flagi oraz zaprezentowaniu swojej wiedzy na temat Igrzysk w krótkim quizie. Mieli również okazję ze sobą rywalizować, świetnie się przy tym bawiąc. Dzisiejsze zajęcia wychowania fizycznego były ciekawą i edukacyjną lekcją olimpijską, która pozwoliła uczniom lepiej zrozumieć znaczenie sportu w życiu człowieka.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego wydarzenia: