Absolwenci 2022

 „Przyszłość to drzwi, a przeszłość jest kluczem.” (Victor Hugo)

Kolejny rok szkolny za nami! Był to bez wątpienia rok pełen wyzwań i wielu intensywnych projektów. Doświadczyliśmy edukacji stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej. Po pandemicznej przerwie, zorganizowaliśmy dwa wielkie rodzinne kiermasze, dołączyliśmy do Klubu Szkół Unicef, staliśmy się Szkołą Pozytywnego Myślenia i wyprawiliśmy w świat kolejną drużynę Absolwentów!

Jacy są tegoroczni Absolwenci Niepublicznej Szkoły Edison w Trzebini? Z pewnością nietuzinkowi! Ta wyjątkowa grupka dała się poznać społeczności szkolnej, jako niezwykle energiczni, kreatywni i pełni poczucia uczniowie, którym nieobca jest nuda i stagnacja. Zdecydowanie uzdolnieni artystycznie, dowiedli również swego pragmatyzmu podczas egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Drodzy Absolwenci, ruszajcie przed siebie i podbijajcie świat! Wspomnijcie o nas czasem i odwiedźcie stare szkolne mury!

Przed Państwem, klasa 8 wraz z wychowawcą. Wszyscy przeżyli, nikt nie osiwiał i nie wyłysiał. Będziemy siebie miło wspominać.