Charytatywny grudzień, czyli festiwal dobrej energii w Edisonie

W tym roku w naszej szkole grudzień był miesiącem dzielenia się dobrą energią i wzajemnym wsparciem. Nic tak nie uszczęśliwia i nie uskrzydla jak dzielenie się dobrem – taką ideę propagujemy w naszej szkole od lat, toteż w tym roku nie mogło być inaczej.
 
 
 
 
 
 
Nasz festiwal dobrej energii rozpoczęliśmy niecodziennymi Mikołajkami. Zamiast kupować sobie prezenty, postanowiliśmy, niczym znany z legend Mikołaj z Miry, obdarować innych. Wspomogliśmy chrzanowski Dom Dziecka oraz świetlicę Oddziału Onkologii Dziecięcej GCZD Katowice Ligota worem św. Mikołaja pełnym gier planszowych, puzzli, zabawek i klocków.
 
 
 
 
17 grudnia odbył się w naszej szkole doroczny charytatywny kiermasz świąteczny o wdzięcznej nazwie „Santa STOP here”. Zasługą tego wielkiego szkolnego święta, podczas którego z radością i niezwykłą pasją spotykamy się wszyscy razem przy wspólnej świątecznej zabawie, jest zacna zbiórka, dzięki której wspieramy Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie. Tegoroczna edycja obfitowała w wiele niezwykłych atrakcji, a jej dochód przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania – zebraliśmy 5723 złote. Cieszymy się także niezmiernie, że naszą działalnością charytatywną zainteresował się chrzanowski Przełom – Edison w Przełomie. Być może za sprawą artykułu, w przyszłym roku do naszej akcji dołączy ktoś jeszcze? Kto wie…
 
Jeszcze raz, z całego serca chcieliśmy serdecznie podziękować naszym Uczniom i Rodzicom za wielkie serca i szczodrość. To dzięki Wam, możemy czynić dobro i wywoływać uśmiechy na twarzach wielu dzieci. Jak zawsze, byliście fantastyczni i niezastąpieni.