Coś dla duszy i ciała! Oferta dodatkowych zajęć w roku szkolnym 2021/2022

Nie od dziś wiadomo, że edukacja niejedno ma imię i nie opiera się jedynie na nauce z podręczników szkolnych i zasiadaniu w ławkach. Nie jest także tajemnicą, iż nauka dziecka jest najbardziej efektywna, kiedy jest ono najmniej świadome tego, że się uczy. Jak tego dokonać? Z pomocą przychodzi oczywiście kreatywna edukacja, ale także odpowiednio przygotowane zajęcia pozalekcyjne. Nasza Szkoła oferuje w ramach czesnego różnorodne koła zainteresowań, jednak odpowiadając na potrzeby naszych dzieci, rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe zajęcia dobierając ich rodzaje w taki sposób, by dzieci, w zależności od preferencji, mogły ćwiczyć umysł lub ciało.

W roku szkolnym 2021/2022 w naszej ofercie zajęć dodatkowych znajdują się:

Robotyka. Uczy budować i programować roboty. Zajęcia łączą w sobie elementy informatyki, cybernetyki, mechaniki i automatyki, czyli wszystko to, o czym marzą mali inżynierowie.

Mali Odkrywcy. Fizyka i chemia w niezwykle ciekawym oraz praktycznym ujęciu, innymi słowy – poznawanie świata metodą doświadczalną.

Szachy. Nie bez powodu nazywane królewską grą. Szachy uczą myślenia strategicznego, planowania, dyscypliny i przede wszystkim cierpliwości. 

Sztuki walki. Niezwykle ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zajęć sportowych. Dzięki treningom sztuk walki, uczymy się nie tylko samoobrony ale także kontrolowania emocji i precyzji ruchów.

 

Jak wygląda u nas w szkole procedura zapisu na zajęcia dodatkowe? Bardzo prosto!

  • Zainteresowany zajęciami Edisonek przekazuje informację swemu Rodzicowi.
  • Rodzic zgłasza chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach dodatkowych Wychowawcy.
  • Resztę formalności dopełnia Szkoła.
  • Zajęcia dodatkowe rozplanowane są w taki sposób, by nie kolidowały z planem lekcji i innymi zajęciami zaproponowanymi w ramach czesnego.

Zapraszamy!