Absolwenci 2021

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń’’.  Eleanore Roosevelt

Koniec czerwca to czas radosny i uroczysty w każdej szkole. Oto zakończyliśmy kolejny rok wytężonej i kreatywnej edukacji, zdobyliśmy nowe umiejętności i nawiązaliśmy piękne przyjaźnie. Jak co roku także, pożegnaliśmy absolwentów wyprawiając ich w fascynującą drogę ku nowym edukacyjnym wyzwaniom.

               Pożegnania klas ósmych zawsze dostarczają ambiwalentnych odczuć. Z jednej strony napawa nas duma i radość, że oto nasza młodzież wypływa na szerokie wody, z drugiej zaś – pojawia się żal, że osiem lat wspólnej przygody minęło w zawrotnym tempie. Niezmiernie miło było obserwować jak nasi uczniowie dorastają, kształtują swoje charaktery, odkrywają pasje i zainteresowania.

               Drodzy Absolwenci, życzymy Wam niesłabnącej energii, pasji i zaangażowania w zdobywanie wiedzy, odwagi w spełnianiu najskrytszych marzeń i dążeniu do obranego celu.

Przed Państwem klasa 8, pieszczotliwie zwana przez nauczycieli Misiami oraz wychowawca Łukasz Zając.

Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości fotokowalski.pl.