Szkoła z własnym transportem

Szkolne autobusy dowożące dzieci do szkoły kojarzą nam się zazwyczaj z amerykańskimi przedmieściami często ukazywanymi w najróżniejszych produkcjach filmowych. Ale okazuje się, że i na naszym rodzimym gruncie transport szkolny może się sprawdzić. Bez wątpienia jest to wygodna alternatywa dla transportu publicznego, a obecnie także i zdecydowanie bezpieczniejsza.

EDIBus, czyli szkolny bus naszej Szkoły, obchodzi w tym roku swoje pierwsze urodziny! Zorganizowanie sprawnego transportu dzieci z terenu trzech miast: Trzebini, Chrzanowa i Jaworzna było nie lada wyzwaniem, ale udało się! Setki przejechanych kilometrów i wiele ciekawych odwiedzonych miejsc to najlepsza recenzja naszego autobusu.

Oferta transportu szkolnego jest dodatkową usługą, którą oferuje nasza szkoła. Bus dowozi dzieci do szkoły i rozwozi po zakończonych lekcjach na przystanki zlokalizowane w centralnych punktach Trzebini, Chrzanowa i Jaworzna. Warunkiem korzystania z EDIBusa jest złożenie deklaracji w sekretariacie szkoły. Podczas podróży opiekę nad dziećmi sprawuje opiekun, dbający by uczniowie przestrzegali zasad bezpieczeństwa transportu.

Ale to nie wszystko, autobus służy naszym uczniom także jako środek transportu na zajęcia basenowe, a w czasie rekreacyjnym towarzyszy podczas wycieczek szkolnych i wyjść do kina czy teatru. Zapraszamy do skorzystania z oferty transportu szkolnego.