W naszej szkole każdy dzień jest DNIEM OTWARTYM!

Wybór szkoły jest kwestią niezwykle ważną dla rodzica, ale przede wszystkim dla dziecka. To w szkole dziecko spędza większą część dnia, nawiązuje przyjaźnie, buduje poczucie własnej wartości i poznaje świat. Dlatego też coraz częściej rodzice poszukujący miejsca dla swojego dziecka, zwracają uwagę nie tylko na jakość kształcenia, ich uwagę przykuwa także atmosfera, podejście do dziecka oraz wystrój wnętrz.

Czemu jest to takie ważne? W przyjemnym, komfortowo wyposażonym miejscu, które kojarzy się dziecku z ciepłem domowego ogniska wszelkie trudności adaptacyjne zostają zredukowane do minimum. Niewielkie kameralne klasy to z kolei gwarancja indywidualnego podejścia i opieki nauczyciela. Każde dziecko jest bowiem inne, ma inne potrzeby i potrzebuje innych metod i form pracy.

 

Nasza Szkoła tworzy kameralną społeczność, w której wspieramy się i wspólnie działamy dla dobra szkoły i siebie nawzajem. W EDISONIE zawsze dużo się dzieje – organizujemy różnorodne akcje, wyjścia, wycieczki i wspólne inicjatywy, które mają za zadanie nie tylko edukować, ale przede wszystkim integrować i uczyć funkcjonowania we wspólnocie. Uczeń naszej Szkoły to przede wszystkim tolerancyjny i pełen empatii młody człowiek, uczący się metodą doświadczalną, poznający istotę problemu i pracujący nad doskonaleniem samego siebie. Jesteśmy w stosunku do siebie życzliwi i mili – nie spotkacie u nas Państwo agresji i braku tolerancji.

Oferta szkoły oparta na realizacji obowiązkowej podstawy programowej, zawiera jednakże pewne udoskonalenia, które sprawiają, że nauka staje się przyjemniejsza a co za tym idzie – bardziej efektywna.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Niepublicznej Szkoły Podstawowej EDISON. Dołącz do nas!