Latem w naszej szkole także wiele się dzieje!

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Bez wątpienia miniony rok szkolny obfitował w wiele wydarzeń. Od marca 2020 roku zmieniliśmy wspólnie model edukacji przechodząc na pracę zdalną. Jednakże wiemy dobrze, że dziecku do pełni szczęścia potrzebny jest kontakt z rówieśnikami.

Wakacje z EDISONEM to czas zabawy z elementami dydaktycznymi, co oznacza, że podczas zajęć dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas w swoim towarzystwie, ale także poszerzyć swoją wiedzę w przystępny i przyjemny dla nich sposób.

 

Jak wyglądają zajęcia wakacyjne w naszej szkole?

To proste!

  • Zajęcia wakacyjne realizowane są w postaci tygodniowych bloków tematycznych. Każdy tydzień posiada motyw przewodni, wedle którego programowane są zajęcia.
  • Elementy dydaktyczne funkcjonują w postaci zabaw aranżowanych, aktywizujących metod i form pracy, zabaw doświadczalnych, przekładu intersemiotycznego i innych.
  • Program zajęć uwzględnia rytm dnia i predyspozycje dziecka – zaplanowany jest czas wolny, pora posiłku i relaksu.
  • Zajęcia rozpoczynają się od godziny 9:00 i trwają do godziny 14:00.
  • Szkoła sprawuje opiekę w wakacje od godziny 7:00 do godziny 17:00.
  • O szczegółach i warunkach zapisu dziecka na Wakacje z EDISONEM dowiedzą się Państwo w sekretariacie szkolnym lub pod numerem telefonu 733-031-913.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Zajęcia wakacyjne prowadzone będą z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Szkoła została wyposażona w środki dezynfekcyjne, także sam budynek jest na bieżąco poddawany zabiegom odkażającym. Posiadamy także odświeżacz powietrza zlokalizowany w sali, w której odbywać się będą zajęcia. Gwarantujemy więc nie tylko dobrą zabawę ale i czyste powietrze.  

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Wakacje z EDISONEM!