Rodzina Edisona

„Śmiać się często i serdecznie, zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i sympatię dzieci – to znaczy odnieść sukces.”

Oto jesteśmy!

Nasza szkoła powstała w 2014 roku jako odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy pragnęli dla swoich dzieci nowoczesnej, spersonalizowanej edukacji, zupełnie innej niż ta, którą proponują masowe szkoły podstawowe. Model edukacyjny  i wychowawczy prowadzony w przedszkolach „Małe Tygryski” jest na tyle atrakcyjny i innowacyjny, że rodzice zapragnęli kontynuacji naszych założeń na kolejnym szczeblu edukacyjnym.

Dlaczego Edison?

Długo szukaliśmy honorowego patrona dla naszej szkoły, wszak musiała to być postać rozpoznawalna i ciesząca się wielkimi zasługami. Bycie patronem to nie tylko zasługa ale i ogromna odpowiedzialność. Dlatego właśnie wybraliśmy Thomasa Edisona.

Oczywiście opatentowanie ponad tysiąca wynalazków to ogromne dokonanie – pamiętajmy o przełomowej dla ludzkości żarówce, silniku prądu stałego czy dyktafonie. Jednak postać naszego wynalazcy to coś więcej, niż tylko piękny umysł. Życie Thomasa Edisona pokazuje,  że wierząc w siebie, wyznaczając sobie ambitne cele i stale się doskonaląc można pokonać wiele przeciwności losu i osiągnąć sukces

Tę złotą zasadę przekazujemy naszym uczniom każdego dnia. Motywujemy ich do działania, wspieramy, troszczymy się i pokazujemy,  że mogą osiągnąć sukces, który dla każdego z nich oznacza zupełnie coś innego.

Tę złotą zasadę przekazujemy naszym uczniom każdego dnia. Motywujemy ich do działania, wspieramy, troszczymy się i pokazujemy,  że mogą osiągnąć sukces, który dla każdego z nich oznacza zupełnie coś innego.