Jak uczymy?

Nowoczesne edukacja

To coś więcej, niż nauczanie przedmiotowe.Pokazujemy dzieciom, że wiedza łączy i co najważniejsze – jest przydatna, a szkoła to coś więcej niż placówka edukacyjna.

Wnętrze przyjazne uczniowi

Dzieci spędzają w szkole większość dnia, dlatego muszą czuć się w niej dobrze.Oferujemy kameralną atmosferę i pełne kolorów przytulne wnętrza dopasowane do potrzeb dzieci.

Holistyczna edukacja

Fizyka w na polskim? Historia sztuki na języku angielskim? Czemu nie?! Jednak nauczanie wykraczające poza sztywne ramy przedmiotowe to nie wszystko. Wspieramy różne style uczenia się. Propagujemy naukę przez zabawę. Uczymy świadomego korzystania ze zdobyczy techniki.

W jedności siła

Sukces edukacyjny ma miejsce wtedy, kiedy dom i szkoła działają wspólnie. Oferujemy wsparcie i stały indywidualny kontakt z rodzicami. Zależy nam na budowaniu długofalowej więzi i spędzaniu wspólnie czasu także poza salami lekcyjnymi. W rodzinie tkwi siła!

Kreatywna szkoła

Proponujemy nauczanie metodą prób i zdobywania doświadczeń. Aktywność i kreatywność tkwi w każdym dziecku. Trzeba tylko odpowiednich narzędzi, by ją obudzić. Przede wszystkim wspieramy zainteresowania i pasje naszych uczniów.