Dlaczego my?

EDISON to nie tylko szkoła, to miejsce, w którym dzieci i rodzice lubią spędzać czas.

E – edukujemy holistycznie zaszczepiając pasję do poznawania świata, postawę otwartości kulturowej i energię do poszukiwania rozwiązań problemów.

D – doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia sieci niepublicznych przedszkoli językowych „Małe Tygryski” otworzyło nam drzwi do świata dziecięcych pragnień i potrzeb.

I – integracja jest dla nas kluczem do sukcesu. W naszej szkole panuje ciepła i kameralna atmosfera. W naszych działaniach edukacyjnych wspierają nas rodzice uczniów. Razem tworzymy zgrany team.

S – spotkania z rodzicami zamiast szablonowych wywiadówek szkolnych. Wspieramy się i działamy wspólnie dla dobra naszych uczniów.

– organizacja życia naszej szkoły jest dopasowana do rozkładu dnia rodziców pracujących. Opiekujemy się dziećmi i zapewniamy im dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.

N – nowoczesne metody nauczania są echem naszego poczucia, że szkoła musi nadążać za nieustannie zmieniającą się rzeczywistością.